Інформація про заклад

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ГІМНАЗІЯ СЕЛИЩА ВИРІШАЛЬНИЙ" ЗМІЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Директор гімназії: Ярема Тамара Василівна

Заступник директора з НВР: Кіфор Аліна Юріївна

Протягом 2023-2024 навчального року в закладі дошкільного підрозділу працює 1 різновікова група. Кількість вихованців - 19.

Режим роботи закладу п’ятиденний. Група розрахована на перебування дітей протягом 10,5 годин на добу (на разі прцює дистанційно).

Наукова – методична тема закладу на 2023 – 2024 н.р. "Формування інноваційного освітнього середовища на основі педагогіки партнерства в умовах реалізації компетентнісного підходу та принципу дитиноцентризму"

Головні завдання на 2023 – 2024 н.р.:

1. Використання нових активних форм і методів роботи в процесі формування основ здорового способу життя дошкільників.
  2. Поглиблення роботи з патріотичного виховання дошкільників шляхом застосування ефективних педагогічних технологій.
  3. Забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти в освітньому процесі через провідну діяльність дітей дошкільного віку — гру.

Освітній процес у 2023/2024 навчальному році у закладі дошкільної освіти здійснюється за

•  чинною освітньою програмою:

1. «Дитина», освітня програма для дітей від 2 до 7 років (наук. кер. проекту – Огнев`юк В. О., авт. колектив – Бєлєнька Г. В., Богініч О. Л., Богданець-Білоскаленко Н. І. та ін.) – нова редакція 2015 року;

•  парціальною освітньою програмою:

1. «Україна – моя Батьківщина», програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку (авт. – Кичата І. І., Каплуновська О. М., Палець Ю.М.; за наукового редагування Рейпольської О. Д.).