Безпека життєдіяльності

Шановні дорослі та діти, пам'ятайте, щоб не трапилось біди під час літніх кані­кул та відпусток необхідно чітко дотри­муватись правил безпеки життєдіяль­ності. Батьки, ви відповідаєте за безпе­ку ваших дітей, тож інформування дітей з приводу небезпечних ситуацій - як їм запобігти, та як допомогти собі, коли не­приємність таки трапилась, завдання не тільки педагогів та вихователів, а й без­посередній Ваш обов'язок. Тож, шановні дорослі, згадайте про відповідальність за життя юних громадян нашої Держа­ви і розкажіть хоча б найелементарніші правила безпечної поведінки у такому небезпечному світі. Пам'ятайте про на­слідки недбалого поводження з вогнем, іграми на воді, у лісі й горах, на дорозі.

Пам'ятайте, лише  постійна  ваша увага й турбота  допоможуть дитині уникнути небезпечної ситуації!

ШАНОВНІ БАТЬКИ, бережіть життя своїх дітей!

Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!