Інформація для батьків

Тільки разом з батьками, спільними зусиллями, вчителі можуть дати дітям велике людське - щастя.

Сім’я – це те первинне середовище, де дитина повинна вчитися робити добро.

В. А. Сухомлинський

Шановні батьки!

• Педагоги організовують навчальну роботу з базових предметів та націлюють учнів на оволодіння ними.
  • Батько й мати для дитини – взірець для наслідування. Школа не може замінити батьківське виховання.
  • Ми хочемо нагадати вам, що такі чарівні слова, як «добрий день», «будь ласка», «дякую», «вибачте» вперше діти дізнають вдома.
  • Саме вдома діти вчаться бути чесними, пунктуальними, старанними, добре ставитися до друзів, рахуватись з інтересами інших, поважати батьків, вчителів і старших.
  • Саме вдома вони вчаться бути охайними і кидати сміття в контейнери.
  • Вдома діти також вчаться бути організованими, доглядати за своїми речами та не чіпати чужих.

З повагою адміністрація та колектив гімназії