Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля»

15 квіт. 2021
Увесь колектив гімназії, учні та їх батьки долучились до проведення Дня благоустрою.

Навесні починається наймасштабніше прибирання країни. Тож проведення щорічної Всеукраїнської акції “За чисте довкілля” стало доброю традицією, що відображає активну життєву позицію і прагнення не на словах, а на ділі дбати про благоустрій та чистоту навколишнього середовища.

Увесь колектив гімназії, учні та їх батьки  долучились до проведення Дня благоустрою.

Таким чином, відбулась ціла низка заходів з покращення санітарного стану довкілля  (ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання і приведення  у належний стан прибудинкових  територій, дитячих, спортивних майданчиків)  та озеленення населених пунктів

Кожен повинен розуміти, що чистота громади залежить саме від нього. Тому ми дбаємо про чистоту навколо та привчаємо учнів не бути  сторонніми спостерігачами, адже підтримання чистоти та порядку – це запорука здоров’я і краси нашого рідного краю.