Посади дерево – збережи життя на Землі

14 квіт. 2021
Учні та вчителі гімназії вирішили підтримати акцію "Посади дерево - збережи життя на Землі", адже згідно з концепцією Нової української школи , екологічна грамотність та свідоме піклування про навколишнє середовище - одна з ключових освітніх компетентностей, а турбота , догляд за птахами та рослинами – гарний спосіб прищеплювати учням любов до природи.

Посадити дерево -  це не тільки подарунок планеті  та кисень для людей, а й символ росту, розквіту та врешті плоду.  У посадці дерев  є щось глибоко символічне.  Це сприяння розвитку та підтримка нового життя. Східні ж мудреці обіцяють кожному , хто посадить дерево – рік щастя.

Пам’ятайте , що тільки  добро збереже чарівний світ природи, а отже , і життя на Землі!