Акція "16 днів проти насильства"

12 груд. 2023

З 25 листопада по 10 грудня КЗ «Гімназія селища Вирішальний» долучилася до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», з метою привернення уваги учнів, вчителів, батьків до актуальних проблем: подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, насильства серед дітей, протидії торгівлі людьми, захисту прав жінок, захисту прав людини.
У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», практичним психологом закладу проведено ряд тематичних заходів:

• Бесіда щодо  Міжнародного дня боротьби з насильством до жінок.
  • Заняття з елементами тренінгу «Я вмію любити і поважати себе та інших».
  • Акція «Наші долоні проти насильства»
  • Бесіда на тему: «ВІЛ/СНІД. Зрозумій! Допоможи! Підтримай!»
  • Години спілкування «Толерантність врятує світ».
  • Дискусія «Чи можуть інтернет і мобільні телефони бути джерелом  насилля»
  • Акція «Я маю право!»

Психологічна служба гімназії закликає учнів поважати свої права, права інших і вчитися співіснувати разом. Бути гарною людиною – це добра звичка. І прищеплювати її треба змалечку.