Акція "16 днів проти насилля"

12 груд. 2022
З 25.11-08.12.2022 в КЗ "Гімназія селища Вирішальний" проходила правозахисна акція "16 днів проти насилля"

З 28.11-08.12.2022 в КЗ "Гімназія селища Вирішальний" проходила правозахисна акція "16 днів проти насилля".

Акція проводилась з метою привернення уваги та підвищення рівня обізнаності з проблеми питань насильства у будь-яких його проявах, створення безпечного освітнього середовища, профілактики домашнього насилля та запобігання вчинення дітьми злочинів та правопорушень.

Протягом акції соціальний педагог провів з учнями виховні години "Види насилля та як йому протидіяти", класні керівники провели бесіди на тему "Ми проти насилля", оновлено інформаційні матеріали для учнів та батьків на сайті закладу.