Новий рік

29 груд. 2021
Гарним настроєм, радістю, відчуттям чарівної новорічної казки – ось з якими емоціями вихованці та учні закладу зустріли Новий рік.

Новий рік – найулюбленіше свято всіх дітей. Воно завжди асоціюється з ялинкою, подарунками, смаколиками, святковим настроєм і, звичайно, з Дідом Морозом та Снігуронькою.

Прийшло це радісне свято і до учнів нашої гімназії. На нього з нетерпінням чекали всі: і малеча дитячого садочка, і учні школи, і, навіть, вчителі. Чекали і дочекались!

У цікавій формі пройшло свято для малюків дитячого садочка, скільки ж позитивних емоцій, радості, захоплення викликала у дітей поява Діда Мороза та Снігуроньки. Веселі хороводи ,ігри, казкові персонажі, подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки, які вони отримали під пухнастою красунею ялинкою, залишать у дітей багато незабутніх вражень.

До учнів початкових класів у гості завітали Фіксики, які підготували для них веселу святкову програму з новорічними сюжетами, конкурсами, піснями та хороводами. Але учні початкових класів не залишились осторонь, вони підготували свої казкові костюми та новорічні виступи: вірші, пісні, танці. А закінчилось свято теж солодкими подарунками та фотокартками на пам’ять.

Неймовірно цікаву, казкову, костюмовану постановку «Лускунчик» підготували учні середньої школи. Вони проявили свої акторські здібності. Це свято подарувало море позитиву, безліч дитячих посмішок та гарний настрій.

Відгомін цього свята зігріватиме теплом та світлом серця наших учнів увесь наступний рік, даруючи їм віру у дива і надію на щасливе майбутнє.