20 вер. 2019
З 16 по 20 вересня 2019 року у Зміївському НВК проходив Тиждень безпеки дорожнього руху.

З 16 ересня 2019 по 20 вересня 2019 в Зміївському НВК проходив Тиждень безпеки дорожнього руху. В Закладі проходили виховні заходи та виставка малюнків учнів на тему «Безпека на дорозі». Головною темою Тижня безпеки дорожнього руху стала безпека учнів на дорозі. Проводились години спілкування, бесіди, оновлено інформаційний куточок.

Проведення Тижня показало, що учні знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом. Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху