Олімпійський тиждень та День здоров'я

13 вер. 2019
З 9 - 13 вересня 2019 р. в Зміївському НВК проходив Олімпійський тиждень

З 9 - 13 вересня 2019 р. в Зміївському НВК проходив Олімпійський тиждень, протягом якого проводились різноманітні спортивні заходи: конкурс малюнків "Я обираю здоровий спосіб життя" 1-2 кл.; вікторина "Знавець Олімпійського спорту" 5-9 кл.; Олімпійський урок "Від Олімпії до наших днів" 1-9 кл.; змагання з легкої атлетики "Олімпійці серед нас" 5-9 кл.; змагання "Веселі старти" 1-4 кл.; Змагання з міні-футболу 5-9 кл.
13 вересня 2019 року у Зміївському НВК відбулося щорічне свято - День здоров’я "Ми за здоровий спосіб життя". Учні 1-9 класів гідно представили свою команду, підготувавши назву команди, девіз, пісню та емблеми. Усі класи активно проходили квести та грали в спортивні ігри. На конкурс бутербродів усі класи вразили суддів неймовірно смачними та оригінально оформленими бутербродами! Завдяки загальним зусиллям вчителів, учнів, батьків день пройшов цікаво, діти отримали багато позитивних емоцій! На лінійці було підведено підсумки тижня, а учні були нагороджені грамотами за свої спортивні досягнення.