День пам’яті та примирення

8 трав. 2019

В Зміївському НВК проходили заходи присвячені 8 травня – День пам’яті та примирення, 9 травня – День перемоги над нацизмом. Сумні і важливі дати, які мають нагадати всім нам про необхідність збереження миру на планеті та недопустимість війни. На честь цих визначних днів проводились тематичні заходи, основна мета яких – показати школярам, наскільки важливо пам’ятати минуле та цінувати мирне життя.

Учні школи долучилися до відзначення Дня пам'яті та примирення й 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.Хвилиною мовчання школярі вшанували пам’ять мільйонів загиблих на полі бою, розстріляних у каральних акціях, спалених у концтаборах, замучених у катівнях.

Учні початкової школи привітали ветеранів, що живуть в Вирішальному. Таким чином, діти дізнались про сумні події Другої світової війни та вшанували подвиг українського народу в ті страшні роки