22 січ. 2019
У Зміївському НВК пройшли виховні години до сторіччя святкування Дня Соборності України.

Щороку 22-го січня в Україні святкують День Соборності. Історичним підґрунтям цієї дати стало проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році, і було ще одним проявом віковічного прагнення українців до своєї незалежності

З метою виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любовi до Батькiвщини, нацiональної свiдомостi, людської гiдностi, формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України, в Зміївському НВК організовано та проведено заходи:

- виховні години: «День соборності України»;

- оновлено інформаційний куток до Дня соборності України;

- виставка малюнків  «Україна – єдина соборна держава»;

Під час годин спілкування здобувачі освіти дізналися про історію та значення цього свята для України, відповідали на запитання про символи державності України, подивилися тематичні презентації та відео. Учні писали на паперових квітках та голубах свої побажання України, частіше бажали «Єдності», «Сили», «Поваги з боку інших країн», «Добробуту», «Любові» та «Миру».

Здобувачі освіти закладу впевнені в бажанні будувати Українську державу в рівноправній єдності всіх громадян незалежно від національності, віри і переконань, бо Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні.