"Кольоровий" тиждень початкових класів.

19 лист. 2018
З 19 по 23 листопада пройшов КОЛЬОРОВИЙ тиждень початкових класів.

З метою впровадження в практику роботи з дітьми елементи кольоротерапії, зацікавлення здобувачів освіти у вивченні навчальних предметів, активізації пізнавальної діяльності через участь у різноманітних освітніх заходах , вчителі та учні провели кожен день під різним кольором.

19.11.2018 - День червоного кольору присвячений дню МАТЕМАТИКИ. 1-4 класи мали вікторину "Цікава математика"

20.11.2018 - День жовтого кольору, дунь УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ. Флешмоб "Одягни вишиванку", вікторина "Знавці української мови" та конкурс малюнків "Я люблю Україну!" (1-4 кл)

21.11.2018 - День зеленого кольору був проведений під знаком дня ПРИРОДОЗНАВСТВА. Здобувачі поринули у світ природи разом з загадками та вікторинами.

22.11.2018 - День синього кольору присвячений дню РОСІЙСЬКОЇ МОВИ ТА ЧИТАННЯ. Вікторина "Подорож до країни казок"

23.11.2018 - День фіолетового кольору. День ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА. Виставка малюнків "Намалюю я веселку" та підведення підсумків

Тиждень мав неабияку кольоровість!  З фото можна ознайомитися в Фотогалереї.