Шкільна бібліотека

Бібліотека Гімназії селища Вирішальний - це скарбниця знань, розвиток самостійного мислення, активності, допитливості учнів та вчителів.

Бібліотекар Гімназії селища Вирішальний -

Костенко Світлана Миколаївна

Фонд бібліотеки гімназії нараховує 2830 примірників , з них

художньої літератури, довідкової та методичної літератури,

брошур,журналів – 303, підручників – 2527.

В 2023 році було отримано 168 підручників.

Протягом кожного навчального року бібліотечний фонд  гімназії поповнюється методичною, навчальною та художньою  літературою. Систематично поновлюється довідковий апарат бібліотеки (картотека навчальної літератури, періодичних видань, тематичної, нормативно-правової бази освіти тощо). Постійно проводиться робота з читачами, користувачами бібліотечного фонду гімназії.

На початку  кожного навчального року проводиться  екскурсія для учнів 1 класу "Подорож до книжкового міста". Кожного навчального року проходять конкурси читців, діють тематичні виставки, акції "Живи,книго", "Подаруй бібліотеці книгу".