Інформація про гімназію

Директор гімназії - Ярема Тамара Василівна, освіта вища, за фахом вчитель зарубіжної літератури, має вищу кваліфікаційну категорію "Відмінник освіти". Заклад очолює з 1993 року.

У гімназії навчається 78 учнів +  1 група дошкільного підрозділу (18 дошкільнят)

Мова навчання - українська

Педагогічний колектив нараховує 15 педагогів, 15 з яких мають вищу освіту.

• Вищу кваліфікаційну категорію мають 7 чол.,
  • І кваліфікаційну категорію – 2 чол.,
  • категорію „спеціаліст” – 6 чол.
  • Звання "Старший вчитель"- 5 вчителів,
  • "Вчитель-методист" - 1 вчитель.

У 2023-2024 н.р. педагогічний колектив працює над проблемою "Формування інноваційного освітнього середовища на основі педагогіки партнерства в умовах реалізації компетентнісного підходу та принципу дитиноцентризму"

Вчителі гімназії мають друковані статті в фахових журналах (Чернишова Т. А., Грабар В.О., Вергуза В.В.)

У гімназії працює 3 гуртка :

Загальна фізична підготовка, "ABC English", "Happy English".

До послуг учнів - 9 класних кімнат, комп’ютерний клас (5 ПК), пристосоване приміщення для занять фізкультурою, бібліотека, актова зала, 3 майданчики для занять фізичною культурою, їдальня.

За умови очного навчання гарячим харчуванням  забезпечено 100% учнів початкових класів та пільгових категорій - безкоштовно, а учні основної школи за рахунок батьківських коштів.

Бібліотечний фонд налічує - 3375 примірників художньої та навчальної літератури.