Всеукраїнський тиждень права та історії

10 груд. 2018
З 10 – 14 грудня в рамках Всеукраїнського тижня права та історії в Зміївському НВК були проведені заходи.

З 10 – 14 грудня в рамках Всеукраїнського тижня права та історії, з метою підвищення рівня знань учнів з історії та права, заохочення учнів до ознайомлення з правами та обов’язками дитини та громадянина України, формування правової компетентності (або свідомості) та правової культури, виховання в учнів поваги до історичної пам’яті і прав людини, в Зміївському НВК були проведені такі заходи:
На цьому тижні проходив конкурс знавців історії з 5 – 9 класи.
Протягом тижня було проведено класні години до Міжнародного дня людини.
11.12.2018 у 6 класі проведено гру «Подорож до минулого».
11.12.2018 у 9 класі відбулася бесіда з працівниками служби у справах сім’ї та молоді, служби у справах неповнолітніх.
12.12.2018 У 9 класі проведено вікторину «Правовий футбол».
13.12.2018 У 5 класі проведено гру «Подорож до минулого».
13.12.2018 У 8 класі відбувся перегляд відеофільму «Софіївка – світовий шедевр паркового мистецтва».
14.12.2018 проведено гру «Історичний марафон» серед учнів 7 – 9 класи. Відбулася зустріч з лікарем-акушером Зміївської поліклініки Дубровською Н.В., старшим інспектором кримінальної поліції по неповнолітнім - Багацькою Н.О., та спеціалістом служби сім'ї та молоді у справах дітей - Абашевою Ж.В.

З фотографіями можна ознайомитися у Фотогалереї.