Конкурс «НВК має талант»

21 лист. 2019
21 листопада 2019 року у Зміївському НВК відбувся конкурс «НВК має талант».

21 листопада 2019 року у Зміївському НВК відбувся конкурс «НВК має талант», у якому брали участь вихованці дитячого садочку та учні 1-9 класів. Вихованці нашого закладу вразили журі та глядачів своїми талантами, яскравими образами, виконавською майстерністю. Справжньою несподіванкою для журі та глядачів стала секретна учасниця конкурсу, яка вразила усіх присутніх своїм співом.

Всі учасники продемонстрували високий рівень підготовки, творчий підхід та неординарні здібності, за що і були нагороджені грамотами за відповідними номінаціями.  Журі та присутні в залі були приємно здивовані неочікуваною кількістю та різноманіттям талановитих учнів. Тож результати конкурсу переконливо свідчать: НВК має талант!