Олімпійський тиждень та День здоров'я

14 вер. 2020
З 7 - 11 вересня 2020 р. в Гімназії селища Вирішальний проходив Олімпійський тиждень

З 7 - 11 вересня 2020 р. в Гімназії селища Вирішальнй проходив Олімпійський тиждень, протягом якого проводились різноманітні спортивні заходи: конкурс малюнків "Я обираю здоровий спосіб життя" 1-2 кл.; вікторина "Знавців Олімпійського спорту" 5-9 кл.; Олімпійський урок "Від Олімпії до наших днів" 1-9 кл.; змагання з легкої атлетики "Олімпійці серед нас" 4-9 кл.; змагання "Веселі старти" 1-4 кл.; Змагання з міні-футболу 5-9 кл.
11 вересня 2020 року у Гімназії селища Вирішальний відбулося щорічний захід - День здоров’я "Ми за здоровий спосіб життя". Учні 1-9 класів гідно представили свою команду, підготувавши назву команди, девіз, пісню та емблеми. Усі класи активно проходили квести та грали в рухливі ігри. Завдяки спільним зусиллям вчителів та учнів, день пройшов цікаво, діти отримали багато позитивних емоцій! На лінійці було підведено підсумки тижня, а активні учасники були нагороджені грамотами за свої спортивні досягнення.