Перший дзвоник 2020

1 вер. 2020
1 вересня 2020 р. в Гімназії селища Вирішальний проходило свято Першого дзвоника

1 вересня 2020 р. о 9:00 в Гімназії селища Вирішальний проходило свято Першого дзвоника. Директор гімназії Ярема Тамара Василівна привітала учнів, вчителів, батьків з початком нового навчального року, нагородила учнів грамотами, похвальними листами та передала подарунки закладу від голови АПК "Україна" Шмаюна Юрія Сергійовича. Гостя урочистої лінійки, начальник відділу освіти Зміївської райдержадміністрації, Алексєєва Юлія Василівна поздоровила учасників освітнього процесу зі святом. Першокласники розповіли вітальні вірші та отримали подарунки від дев'ятикласників. Коли пролунав Перший дзвоник, класні керівники повели свої учнів на перший урок.