З НОВИМ РОКОМ! З НОВИМ ЩАСТЯМ!

27 груд. 2018
27-28 грудня 2018 ми зустріли Новий рік!

З НОВИМ РОКОМ! З НОВИМ ЩАСТЯМ!

27-28 грудня 2018 у Зміївському НВК ми зустрічали Новий рік!

27 грудня 2018 у дошкільному підрозділі відбулося Новорічне свято. До вихованців завітали Зима, Дід Мороз зі Снігуркою та Ялинка! Діти були в захваті від казкових персонажів, зимових розваг та новорічних подарунків. (фото святкування дивись  тут )

28 грудня 2018 своє Новорічне свято провели учні початкової та середньої школи.

1-4 класи зустрічали Новий Рік з Лісовиком, Кузею та Бабою Ягою) ) , не оминув і Дід Мороз зі Снігуркою таке свято!  Діти в костюмах казкових героїв співали пісні, водили хороводи та танцювали. Весело та яскраво зустріли Новий Рік! (фото дивись у Фотогалереї )

Новорічна історія від 5-9 класів вразила та зачарувала глядачів своєю казковістю! За спектаклем сучасний Казкар потрапляє на чарівний бал казкових принцес, де зустрічає Принцесу на горошині, Принцесу з казки "12 місяців", Попелюшку, Мері Поппінс та Фею Шоколад. Гра акторів заслуговує на оплиски! Дівчата були неперевершеними Принцесами)), а Казкар таки зрозумів про що має бути сучасна казка!  (фото дивись у Фотогалереї )