Новорічні свята

28 груд. 2017
Незабутнім та феєричним залишиться свято Нового року у пам’яті батьків, учнів, вчителів Зміївського НВК, яке відбулося 28 грудня 2017 року.

Першими на святкову новорічну казку до ялинки завітали учні 1-4 класів. Маленькі хлопчики та дівчатка виглядали казково. Діти із задоволенням зіграли свої чарівні ролі, співали святкові пісні, водили хороводи, чим дуже порадували Діда Мороза та Снігуроньку, яких вони з нетерпінням чекали цілий рік.

Учні 5-9 класів здивували незвичайним дійством: показали казку  «Новорічні пригоди Аліси». Діти перетворились у справжніх акторів та вразили присутніх грою, акторською майстерністю. Всім учням дуже сподобалося передноворічне дійство, і дуже приємно, що відпочивати на зимових канікулах вони будуть з хорошим настроєм, а також із яскравими враженнями від шкільного святкування!